Ne dediler?

Metin Kazak (Dayım):
Okurken o anı yaşatabilmek her yiğidin harcı değildir.Senin yazılarında akıcılık ve doğallık var.Tebrik ederim neden bu zamana kadar yazılarını okumadım bilmiyorum onun için kendime kızıyorum aslında…Yazmaya devam et bizlerde okuyalım…

Merve Timuralp – 26.3.2014 23.22 
Ufuk yazdıkça açılan, açıldıkça yazan sempatik, sempatik olduğu kadar sevecen bir arkadaşım. Onun gibi bir arkadaşa sahip olduğum için ne kadar mutlu olduğumu bilemezsiniz. Beni etkileyen daha doğrusu onun en sevdiğim yönü ise başkalarını kendinden fazla düşünüyor olması. Belki bu bir yerde kötü bir özellik ama ben inanıyorum ki Ufuk’un bu özelliği ruhuyla özdeşleşmiş olduğu için onun başına her zaman güzel şeyler getirecek.

Yasemin Çetin – 26.3.2014 22.40
Merhaba sevgili izleyenler, sayın okul müdürüm saygı değer belediye başkanım diye bir konuşma yapmak istedim ama sanırım beceremedim. Her neyse ki aklımda bazı cümleler kurdum senin için. Aa pardon! Senli benli olmamalıydı değil mi bu konuşma, özür dilerim. Dur hemen toparlıyorum şimdi. Toparladım: Ufuk doğada insancıl tavırlarıyla dikkat çeken, fiziki yapısıyla kendisini belli etmese de sempatik davranışlarıyla her zaman herkesi gülümsetmeyi başarabilen, sıradan görünen ama yanında sevdiği arkadaşları olduğu zaman dikkatleri kendisinde çok iyi toplayabilen, başarılı yazılar yazan ve çok sevdiğim bir arkadaşım. //Çok mu yazdım ben Ufuk ya? Eğer çok yazdıysam sil bak, bu arada buraları da editlersin artık, görüşmek üzere bakalım :) Takipteyim :)

Yavuz Kemaloğlu – 28.3.2014 02.10
Zeki, hırslı ve hayal gücü 7 kat gök kubbeyi aşabilen samimi ama bir o kadar gıcık bir dostum. Gıcıklığı ise bence ona ayrı bir hava katıyor. Çünkü her insanın eksileri olabilir -şuana kadar Ufuk’ta gıcıklık haricinde görmedim- ve bu eksiler bazen onları çekici yapabilir. Tamam doğruları söyleyeceğim, gıcık olmak Ufuk’u çekici yapmıyor. Bence o çekici bile değil zaten. Hem çekici bulmuş olsam kişiliğimden şüphe ederim. Ama sempatik davranışları, başkalarını düşünüyor oluşu ve kendisini hiçbir zaman yüksekte görmemesi sanırım onu kızların gözünde çekici yapıyor. Ne buluyorsunuz kızlar bu çocukta ben ondan daha yakışıklıyım mesajımı ekleyerek sonlandırmak istiyorum yazımı. Çünkü benden istediği şekilde bir yazı olmadı sanırım. //Yazımı yayınlamazsan hiç gücenmem kardeşim malum diğerleri kadar kaliteli yazmamışım. Yazıya öğüt havası vereceği için eklemek istemedim kardeşim, gerçekten çok sevdiğim bir insansın hep böyle kal hiç bozulma her zaman karşı çık yanlışlara yanlış olduğunu düşündüğün şeylere. Bunun için seviyorum seni ve saygı duyuyorum sana.

Efe Kaşan – 27.4.2014 17.53
Kendisiyle ömür boyu dost kalmak istediğim, sözüne koşulsuz güvendiğim, “Yapacağım.” dediğinde saygı duyduğum, imkanı olsa dünyayı fethedecek bir kardeştir Ufuk Çınar. “Ayrıntıya dikkat ettiğin kadar profesyonelsin.” sözünü ilk duyduğum insan ve yaptığı tüm işleri en ince ayrıntısına kadar düşünen kişiliktir Ufuk Çınar. Kısacası herkesin bir tane Ufuk’a ihtiyacı vardır bu hayatta, ben değerini bildiğimi düşünüyorum. Çünkü bilmiyor olsaydım sanırım şuan dost olmazdık. Neyse velakin dostlar uyarlama bir atasözüyle bitireyim yazımı: Tost dediğin bol kaşarlı, dost dediğin bol Çınar’lı olmalı.